Przywykło się mówić, że kobiety pamiętają częściej o rocznicach, imieninach, urodzinach niż mężczyźni.  Myślę, że dużo w tym prawdy. Ale to pewnie dlatego, że jesteśmy z Wenus, planety gdzie o mężczyzn trzeba zawalczyć  – więc przenosząc to na ziemię walczymy o nich dając im nieoczekiwany prezent. Prezent dla mężczyzny, kiedy myślmy o nim, pierwsze co przychodzi nam do głowy, to nierealne dla nas dobre AUTO, Rolex, albo kurs szybowcowy …

Z prezentami dla mężczyzn kojarzą nam się dziwnym trafem same drogie  niespodzianki. A przecież na rynku dostępnych jest tak wiele prezentów które nie dość, że są tanie to sprawią wielką frajdę. Bo na przykład, który starszy kierowca, mam tu na myśli np. prezent dla taty, dziadka nie chciałby dostać pieska z kiwającą główką ? to taki ostatni hit, co piąty samochód jest pięknie przyozdobiony taką maskotką.

Ostatnio wybierając prezent dla kolegi, wspólnie z koleżankami postanowiłyśmy spełnić jego marzenie – skok na banggie. Prezent  był na tyle trafiony, że każda z nas aby wspierać kolegę w tym wydarzeniu zdecydowała się skoczyć. Więc to dobry przykład, że wybierają prezent dla mężczyzny może równocześnie i sobie sprawić przyjemność i niespodziankę. Poza dawką adrenaliny tej wyskokowej jest jej jeszcze inna odmiana – kiedy to dajemy ujście naszym emocjom a właściwie tym męskim. Na pewno każdy kibic ucieszy się z całorocznego karnetu na mecze ukochanej drużyny. Pewnie będzie chciał, żebyśmy i jemu towarzyszyły w tych wydarzeniach, ale dobrze znając kobiecą naturę, lepiej kupmy tylko 1 karnet.

Prezent dla mężczyzny powinien być wybierany z głową. Chodzi o to, że czasami musimy pomyśleć jak facet i niekoniecznie bawić się w zakup Kosmetyków, tylko pójść w bardziej praktyczny prezent taki, który obdarowywany mężczyzna odpowiednio go spożytkuje. Jeśli wasz partner, kolega dba o swoją figurę i ważny jest dla niego „trójkąt z tyłu”  to warto pomyśleć nam przenośmy zestawem do ćwiczeń w domu – bieżnia raczej nie, to sprawdza się jako prezent dla Pań, ale hantle, mini atlas ucieszy obdarowywanego. Prezent dla mężczyzny jak się okazuje, wybieramy zwykle zgodnie z jego przyzwyczajeniami, upodobaniami. Czasami może te upodobania nie są na naszą kieszeń, ale jeśli chodzi o wspomniany wcześniej zakup czegoś do auta możemy zakupić samo mini autko, ba nawet bolid formuły F1, który to może stać się fajnym pretekstem do zebrania większej kolekcji.

Dlatego drogie Panie, szukajmy, myślmy i wybierajmy najlepszy prezent dla mężczyzny  – nawet gdyby miałby być to tylko buziak –liczy się pamięć.