No właśnie… Panowie maja problem z kupowaniem prezentów, które ucieszą ich żonę, narzeczoną czy dziewczynę. Mężczyźni często wybierają na podarunki przedmioty (ich zdaniem) praktyczne, pomijając zupełnie kwestie estetyczne oraz gust swojej ukochanej. Zestaw majsterkowicza, mikser, GPS – każda z nas dostała od swojego mężczyzny coś, co nas nie ucieszyło. Jednak kryłyśmy nasze rozczarowanie uśmiechając się, by nie urazić dumy partnera. Panowie! Jeśli pragniecie, by Wasze ukochane RZECZYWIŚCIE były zadowolone z prezentu weźcie sobie do serca moje słowa.

Być może nie zwracasz uwagę na to jakie ubrania najchętniej nosi Twoja dziewczyna, i jakie dobiera do nich dodatki. Ale zanim wyruszysz na zakupy, by kupić kosztowną kreację przyjrzyj się jaki styl ma Twoja ukochana. Weź również pod uwagę to, że nawet jeśli wiesz jaki nosi rozmiar to nie wystarczy, by wybrać ubranie, które będzie podkreślało atuty jej figury. Jeśli więc chcesz sprawić dziewczynie taki prezent najlepiej zrób jej niespodziankę i zabierz ją na zakupy, by mogła sama wybrać kreację, która najbardziej jej się spodoba.

Oczywiście możesz również pomyśleć o dodatkach. Ale pamiętaj: jeśli Twoja dziewczyna najchętniej zakłada delikatne kolczyki i łańcuszki kupienie bogatej kolii niekoniecznie będzie dobrym pomysłem. Gdy chcesz podarować swojej ukochanej biżuterię najlepiej spytaj jej przyjaciółki co sądzi na ten temat. Zdanie się na swój własny gust lub porady sprzedawcy niekoniecznie zadowolą najdroższą Ci osobę.

Dobrym pomysłem na prezent dla dziewczyny z pewnością będzie też coś, co uwieczni wspólnie spędzone chwile, np. fotoobraz o imponujących rozmiarach z Waszym zdjęciem. Fotografię można nadrukować również na poduszce czy na kubku. Ważne tylko by była dobrej jakości i ukazywała siłę Waszych uczuć.